REKLAM


Tam1Ayi; belirlediğim kalite standartları çerçevesinde, blog yazarlığı ana başlığı altında bilgi ve deneyimlerimi paylaşarak, insanların kendi bloglarını oluşturmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir blogdur. İçeriği bilgi, deneyim ve gözleme dayalıdır, okuyucu odaklıdır, okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.


Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

Tam1Ayi’ın okuyucu kitlesinin tamamı blog yazarlarından oluşmaktadır. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden blog yazarı Tam1Ayi'ı takip etmektedir.

Okuyucuların Tam1Ayi’ı takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin saysını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz.

Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyorum. Bunlar:

- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Tam1Ayi’da yayınlıyarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesalarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Tam1Ayi yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız çin ideal reklam türüdür.


- Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği Tam1Ayi’a banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner kabul ediyorum.

     * 125 x 125 banner; kenar çubuğunun en üstünde, arama kutusu ile Twitter akışı arasında gösterilir.
     * 250 x 250 banner; 125 x 125 banner bloğunun hemen altında gösterilir.


Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Tam1Ayi okuyucuları  arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

Ücretlendirme:

- Advertoriak içerik: 50 TL (Yazıyı, okuyucunun ilgisini çekecek şekilde yazarım)
- 250x250 banner: 40 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- 125x125 banner: 30 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- Çekiliş sponsorluğu  : Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre tanıtım çalışmasının çapı artar.

Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için tamamen1ayi@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
En Son Eklenen Bu Bu daha eski
 Yazmaya Başlayın ve Enter Tuşuna Basın